Dnes je pátek 20.04.2018, svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Restaurace - Zlínský kraj

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...

Bowling V a Hospoda na Východě

Bowling, SYNOT tip, salonek s kapacitou 30 míst, letní zahrádka, oslavy, firemní akce, školení,

Větrná 1391, Uherské Hradiště

http://www.bowling.webpark.cz

 

Restaurace OD TIS Bojkovice

Restaurace OD TIS Bojkovice nabízí denní menu,minutky, moderní a zážitkovou gastronomii. Kapacita restaurace je 80 a salonku 40 osob.

Mánesova 954, Bojkovice

 

Hotel Slunce

Restaurace disponuje 60 místy, tudíž je ideální pro oslavy, bankety, svatby. Dále je možno pořádat konference. V létě můžete navštívit zahrádku. Rádi zajistíme catering na Vaši akci..

Masarykovo nám. 155, Uherské Hradiště

http://www.hotelslunce.cz

 

Restaurace Valaška

Hotelová restaurace "Valaška" svou útulností láká k příjemnému posezení turisty, cyklisty, rodiny s dětmi, ale i ty kteří si rádi vychutnají speciality české i světové kuchyně. Speciality restaurace Valaška Hotel Všemina - restaruace * Pytlákova chlouba - Zvěřinový guláš * Vizovické trnkobraní – uzená kýta se švestkovou omáčkou, houskový a bramborový knedlíky * Anglický lord v kabátě – restovaný pstruh s anglickou slaninou * Kuřecí zákruty – kuřecí svitky se šunkou a sýrem

Všemina 300, Slušovice

http://www.vsemina.cz

 

RESTAURACE ŠVEC

NABÍDKA MENU, HOTOVÁ JÍDLA, STEAKY . MOŽNOST PRONÁJMU SALONKU NA FIREMNÍ AKCE AŽ 40 LIDÍ

TYRŠOVO NÁBŘEŽÍ 4381, ZLÍN

 

Galerie vín

Zaměřujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej kvalitních lahvových i sudových moravských a zahraničních vín. Naleznete u nás velké zastoupení vín z moravských vinařských oblastí a okrajově i ze zahraničních vín. Máte možnost velkého výběru dárkových balení. Můžete u nás navštívit řízené degustace, uspořádat malý firemní večírek, oslavit svátky či posedět u cimbálu. Vnitřní nekuřácké prostory, venkovní zahrádka, možnost zajištění občerstvení (nutná objednávka předem). Parkoviště pro 3 auta před prodejnou.

Santražiny 5285, Zlín

http://www.vinotekazlin.cz/

 

Restaurace Orlí hnízdo

Nabídka jídel mezinárodní kuchyně s možností pronájmu prostor.

Pindula 623, Zlín

http://www.orlihnizdo.cz/

 

Bowling V a Hospoda na Východě

Bowling, SYNOT tip, salonek s kapacitou 30 míst, letní zahrádka, oslavy, firemní akce, školení,

Větrná 1391, Uherské Hradiště

http://www.bowling.webpark.cz

 

Restaurace U Kajmana

Nekuřácká restaurace s velmi příjemnou až komorní atmosférou a kapacitou 60 míst. Na našem jídelním lístku najdete jídla mezinárodní kuchyně – saláty, rybí speciality, steaky……ale prakticky pro každého něco a pro ty nejmenší máme připravený speciální jídelní lístek.

L. Váchy 128, Zlín-Prštné

http://www.ukajmana.cz

 

Mobilní čajovna

Mobilní čajovna je vhodná především jako doprovodný program: konferencí, seminářů, školení zážitkových a teambuildingových programů firemních nebo městských výročních oslav festivalů plesů a jiných společenských akcí

nám. Míru 386, Fryšták

http://www.mobilnicajovna.cz

 

Restaurace Ogarův Dvůr

Rádi Vás přivítame ve stylovém prostředí naší restaurace, kterou jistě snadno najdete pár desítek metrů od hlavního vstupu do Valašského muzea v přírodě směrem na Rožnovské náměstí T.G.M. Zaparkovat můžete zdarma na parkovišti přímo před restaurací. Můžeme Vám servírovat pestré polední menu nebo některou z krajových specialit. Uspokojíme Vaše chuťové buňky a naplníme Vám žaludky do sytosti..

Palackého 457, Rožnov pod Radhoštěm

http://www.ogaruvdvur.com/

 

Steak Bar

Nabízíme polední menu, steaky na grilu -hovězí, vepřové, kuřecí, tatarský biftek, pikantní topinky, saláty,..

Jiřího z Poděbrad 337, Uh. Hradiště

http://www.steakbar.uh.cz

 

Restaurace Na Zámečku Strání

Restauraci Na Zámečku najdete v romantickém podhůří Bílých Karpat, v centru malebné slovácké vesnice Strání. Příjemné posezení nabízí bar a restaurace s letní zahrádkou, kde můžete ochutnat nejen některou z našich specialit ale i pokrmy standardní minutkové kuchyně. Oddělené prostory jsou vhodné pro pořádání nejrůznějších oslav či firemních školení a seminářů.

Nám. U Zámečku 71, Strání

http://www.zamecekstrani.cz

 

Rekreační středisko U Klokana

Rekreační středisko položeno na okraji města Koryčany v rekreační oblasti U Zdravé vody, obklopeno zelení. Hospůdka s kuchyní, pizza s rozvozem, grilované speciality a ostatní pochutiny.

U Zdravé Vody 71, Koryčany

http://www.uklokana.eu

 

Česká restaurace - hotel Moskva Zlín

Naše restaurace je ideálním místem pro pořádání svateb, oslav i firemních večírků, na kterých nabízíme svým hostům jedinečné kulinářské zážitky Realizujeme komplexní cateringové služby na špičkové úrovni. Vyřezávané melouny. nově na Zlínsku - VÝROBA LEDOVÝCH SOCH

Nám. Práce 2512, Zlín

http://ceska-restaurace.com

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...