Dnes je pátek 20.04.2018, svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Restaurace - Šumperk

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8

Kavárna Předměstí

Výjimečnost každým coulem. Unikátní prostory měšťanského domu v centru Šumperka. Kvalitní produkty, které jinde budete těžko hledat. Zábavná herna pro děti s hlídáním součástí kavárny. Usměvavá obsluha s dokonalou znalostí nabídky. Chutné jídlo připravované výhradně z regionální produkce. Interiér, který vás nadchne. Vítejte na Předměstí. Jsme také prvním sociálním podnikem v Olomouckém kraji, jehož činnost podpořila Evropská unie a Česká republika.

Gen. Svobody 30, Šumperk

http://www.predmesti.cz/

 

GALLERIA RISTORANTE NAPOLETANA

Jsme italská restaurace zaměřená na neapolskou kuchyni. Jídla připravujeme z originálních čerstvých surovin. Nabízíme domácí ručně vyráběné těstoviny, neapolskou pizzu, speciality z vyzrálého hovězího masa z biofarmy, čerstvé mořské ryby a plody, italská rissota, kvalitní moravská a italská vína. Nepoužíváme žádné prefabrikáty ani dochucovací prostředky. Pro děti je připraven dětský koutek. Nabízíme také oddělený salónek pro malé svatby, oslavy, firemní školení, prezentace, rauty a společenské akce.

Žižkova 21 , Zábřeh

http://www.galleria-restaurant.cz

 

Růžové údolí, restaurace - hotel

Oblíbené zábřežské místo s restaurací a možností ubytování. Dále nabízíme kulturní, společenské a sportovní vyžití. Restaurace -------------- V Růžovém údolí se připravují tradiční české minutky, hotová jídla a další různé speciality. To vše s ohledem na zdravý životní styl. Dále nabízí různé druhy masitých a bezmasých pokrmů, pravou sicilskou kávu, domácí mléko, prvotřídní vína a sypané čaje různých druhů. Celý interier je nekuřácký s možností připojení se k Wi-Fi. Najdete zde také místo pro odpočinek a posezení s přáteli – 2 zastřešené venkovní terasy a 1 vyhřívaná. Celková kapacita restaurace je cca 220 lidí. Ubytování ------------ K dispozici je 12 pokojů s přistýlkou. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou. Hotel disponuje vlastním oploceným parkovištěm jištěným kamerovým systémem a hlídaný psem. Služby -------- Růžové údolí je situováno do krásné přírody, která vybízí k turistice, jízdě na kole na nedaleké cyklistické stezce, lyžování v přilehlém ski parku Červená voda, nebo procházkám k Nemilské přehradě. Okolí restaurace je mnohými označováno za houbařský ráj. Velký sál Růžového údolí lze využít k různým akcím typu večírek či oslava narozenin. Jsme připraveni a vybaveni i na firemní semináře a školení. Nabízíme pořádání svatebních hostin přímo ve velkém sále s kapacitou 100 míst. Tento sál lze propojit se salonkem s kapacitou 28 míst. Je možnost také pořádat svatby s obřadem přímo v našem parku.

Pivonín 40, Zábřeh

http://www.ruzoveudoli.cz

 

Vila Háj - Myslivecká restaurace a penzion

Naše kuchyně je zaměřena především na tradiční Českou kuchyni, a to převážně na speciality ze zvěřiny za velmi příznivé ceny. V naší nabídce samozřejmě naleznete i standardní klasickou kuchyň z ostatních dostupných druhů masa, sýrů a zeleniny. Naše restaurace je součástí velmi netypické vilové stavby z r. 1923 a uvnitř dokresluje krásný zážitek velké množství vystavených trofejí naší lovné zvěře, stylová kachlová kamna atd.

Třeština 71, Mohelnice

http://www.vilahaj.cz

 

Karamel

Cukrárna se specializuje na výrobu svatebních, netradičních a narozeninových dortů. Dále modelujeme marcipánové ozdoby, růže, gerbery, fialky, lilie, orchideje, slunečnice, kopretiny a jiné… Vyrábíme zákusky, drobné cukroví, svatební koláče, mini řezy či rolády.

Nový Malín

http://www.karamel.cz

 

SPEED PIZZA ŠUMPERK

Rozvoz zdarma Šumperk a okolí Ceny od 89 Kč

Kozinova 7, Šumperk

http://speedpizza-sumperk.cz

 

Restaurace Svět

Restaurace Svět je stylová restaurace v 1. patře bývalého kina Svět kousek od Náměstí Míru. Interiér restaurace je, v příjemných krémových barvách je stylový, elegantní, a útulný. Vyznačuje se čistými liniemi a nenuceným pohodlím konce 30. let s dotykem moderny. V teplých měsících můžete posedět na příjemné letní terase s výhledem do centra města Šumperk. Restaurace Vás přivítá milou obsluhou a příjemným prostředím s takřka domácí atmosférou.

Slovanská 275/16, Šumperk

http://restauracesvet.cz/

 

Mira Bar

Provoz restaurace a baru nabízí teplou i studenou kuchyni.

Švermova 423, Velké Losiny

 

Pod Bránou

Nabídka opravdu rychlého rychlého občerstvení.

Zábřežská 111/13, Mohelnice

 

Květoslav Zdeněk - vinárna Terasa

Vinárna nabízí posezení a širokýv výběr vín.

Komenského 304, Velké Losiny

 

Restaurant Club

Nabídka jídel.

Československé armády 835/1, Zábřeh

 

Restaurace Bohemia

Nabídka pouze teplých jídel a to po celý den. Možnost využití salonku pro rodinné nebo firemní oslavy.

Žižkova 4/21, Zábřeh

 

Restaurace ADAKK

Nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů, a různých druhů jídel.

Okružní 243, Štíty

 

Restaurace Na Špici

Provozujeme restauraci, která se nachází v Postřelmově. Prodáváme obědové menu. Prodáváme bohatou nabídku nápojů. K dispozici je nekuřácký salonek a dětské sedačky.

Osvobození 175, Postřelmov

 

Růžena Brázdová - Gurmán

Nabídka teplých jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

28. října 2238/6a, Zábřeh

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8