Dnes je úterý 22.05.2018, svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Restaurace - Praha 7

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8

Restaurace Loděnice

Restaurace se nachází v lokalitě Praha 7 Troja přímo na břehu Vltavy. Stravování (obědy, večeře) je možné uvnitř restaurace nebo je pro vás připravena venkovní zahrádka. Najdete u nás i hotovky – polední menu.

Vodácká 8, Praha 7

http://www.restauracelodenice.cz

 

Restaurace Maledivy

Restaurace Malé Divy se nachází v lokalitě Praha 7 Holešovice. Stravování (obědy, večeře) je možné uvnitř restaurace nebo je pro vás připravena venkovní zahrádka. Najdete u nás i hotovky – polední menu. Rozsáhlá vinotéka.

Janovského 3, Praha 7

http://www.trojacatering.cz/maledivy

 

Restaurace Altán

Restaurace ALTAN se nachází v poklidném prostředí pražské čtvrti Troja, naproti Trojskému zámku, přímo před vstupem do zoologické zahrady. Můžeme Vám zařídit noční prohlídku v Zoo Praha. Počet míst uvnitř restaurace je 70 a na venkovní zahradě může být posazeno až 100 hostů. Restauraci lze také využít k jiným účelům, jako jsou například tiskové konference, přednášky, prezentace, školení, ale také rodinné oslavy, svatby, křtiny. V letních obdobích lze využít příjemné posezení na zahradě, při grilování a sklence dobrého vína nebo orosené sklenici piva. Stravování (obědy, večeře) je možné uvnitř restaurace nebo je pro vás připravena venkovní zahrádka. Najdete u nás i hotovky – polední menu.

U Trojského zámku 9, Praha

http://www.trojacatering.cz/altan

 

Restaurace Poslední mamut

Pečlivě vybíráme české i zahraniční dodavatele masa a dalších surovin pro naši kuchyni. Ochutnejte maso z brazilského, argentinského či uruguayského býka, exotickou zvěřinu, grilované ryby, kuřecí, krůtí a vepřové steaky, saláty z denně čerstvé zeleniny, nebo originální dezerty.

Milady Horákové 818/52, Praha

 

Restaurace U divadla

Restaurace U Divadla je příjemná hospoda na Praze 7, nedaleko Strossmayerova náměstí, či stanice metra Vltavská, vulici Pplk. Sochora. Kapacita restaurace je 75 míst, s možností rezervace salónku se 45 místy. Restaurace U Divadla nabízí pohodovou atmosféru a příjemné prostředí v centru Prahy 7.

Pplk. Sochora 1387/9, Praha-Holešovice

http://udivadla.cz/

 

Restaurace U divadla

Restaurace U Divadla je příjemná hospoda na Praze 7, nedaleko Strossmayerova náměstí, či stanice metra Vltavská, vulici Pplk. Sochora. Kapacita restaurace je 75 míst, s možností rezervace salónku se 45 místy. Restaurace U Divadla nabízí pohodovou atmosféru a příjemné prostředí v centru Prahy 7.

Pplk. Sochora 1387/9, Praha-Holešovice

http://udivadla.cz/

 

CHOCO LOCO café

Zveme Vás do přívětivé nekuřácké kavárny a čokolaterie s předzahrádkou, dětským koutkem a WiFi připojením. Mezi speciality patří mnoho druhů teplých i studených čokolád, nabídka kávy Lamborghini a samozřejmě výběr ze salátů, těstovin, zapečených panini, dezertů a jiných pochutin. Ve všední den od 8:00, o víkendu od 9:00 můžete využít nabídku snídaňového menu, samozřejmostí je také každodenní obědová zvýhodněná nabídka. Máme pro Vás otevřeno denně do 22:00. Choco Loco se nachází na adrese Dukelských hrdinů 42, přímo u tramvajové zastávky Veletržní, dostanete se k nám tramvajemi 12, 14, 15 a 17. Těšíme se na Vaši návštěvu

Dukelských hrdinů 42, Praha 7

http://www.chocoloco.cz

 

Bar Pětka

Provozujeme bar. Možnost využití zahrádku. K dispozici je stolní fotbal a jukebox.

Dělnická 775/30, Praha-Holešovice

 

Restaurace Pět peněz

Restaurace nabízí teplou i studenou kuchyni.

Dělnická 775/30, Praha

 

Restaurace Loděnice

Restaurace nabízí českou i mezinárodní kuchyni. Možnost posezení u krbu s otevřeným ohněm nebo na letní zahrádce.

Vodácká 1, Praha

 

Erhartova cukrárna

Provozujeme cukrárnu. Prodáváme produkty vlastní výroby. Nabízíme originální svatební, dětské a speciální dorty, minidezerty, zmrzlinu a ovocné poháry. Poskytujeme catering a rozvoj výrobků. Možnost rezervace prostorů cukrárny pro firemní akce.

Milady Horákové 387/56, Praha-Holešovice

 

Centrum Lisboa, s.r.o.

Provozujeme restauraci s barem.

Argentinská 702/1, Praha-Holešovice

 

Byblos Catering Services, s.r.o. Restaurace

Jsme provozovatelé vynikající restaurace specializující se na jídla libanonské a středomořské kuchyně.

Jirečkova 1007/10, Praha-Holešovice

 

Restaurace Na Staré kovárně

Nabízíme teplá jídla, alko i nealko nápoje.

Kamenická 607/17, Praha-Holešovice

 

Restaurace U houbaře

Nabídka teplých hotových jídel a nápojů.

Dukelských hrdinů 573/30, Praha-Holešovice

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8