Dnes je pátek 20.04.2018, svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Restaurace - Nový Jičín

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Restaurace Máj

Restaurace poskytující v pracovních dnech stravování ve formě menu za 65,- Kč, které je možné dávat i přes ulici do jídlonosičů nebo přepravek, které jsou k dispozici. Široký výběr pizz. Je zde možnost pořádání jakýchkoli oslav, svateb, výročí, školení a dalších akcí. (možnost využití tanečního parketu). Na všech těchto akcích je možnost využití i stolování ve formě rautu. Budete příjemně překvapeni kvalitou i množstvím jídla. Přijďte ochutnat a budete využívat na tyto akce jen těchto prostor. V hlavní restaurační místnosti je možnost pořádaní akcí do 80 osob. V přilehlém navazujícím samostatném salónku je možnost až do 45 osob. ( Při spojení je možnost využití až pro 125 lidí)

Vančurova 703/40, Nový Jičín

http://www.majnj.cz/restaurace.html

 

Restaurace U Dobré hraběnky

Zámecká restaurace "U DOBRÉ HRABĚNKY" se nachází přímo v historických prostorách zámku Kunín, který se nachází nedaleko města Nový Jičín. Nabízíme Vám příjemné posezení včetně dvou oddělených prostor pro soukromé večírky nebo oslavy. Součástí je i letní zahrádka zasazena přímo do zámecké zahrady a parkoviště přímo u cesty. Vybrat si u nás můžete z našeho bohatého jídelního lístku od předkrmů, salátů přes polévky, drůbež, vepřové, ryby, speciality až po těstoviny či dezerty.

Kunín

http://www.restaurace-udobrehrabenky.cz/

 

Restaurace Na Stadionu

Nabízíme: Široký sortiment za lidové ceny, příjemnou obsluhu a fotbalové prostředí, akce všeho druhu (sportovní, hudební), sportovní přenosy v TV, rodinné a firemní akce zdarma - a v neposlední řadě možnost sázení na synottip terminálu. Těšíme se na Vaši návštěvu!!!

Ke stadionu 1794, Frenštát pod Radhoštěm

http://www.nastadionu.cz

 

Restaurace U Hrnečků

Provozování restaurace i pizzerie s nabídkou české i italské kuchyně, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Slezské náměstí 61/4, Bílovec

http://www.thsadrokarton.cz/uhrnecku

 

Penzion a restaurace U veterána

Penzion a restaurace u Veterána se nachází ve Frenštátě na úpatí Beskyd. Nabízí pohodlné ubytování a moderní gastronomii v srdci Valašska - oblasti Pustevny.

Markova 651, Frenštát pod Radhoštěm

 

Restaurace Krásná Marie

Restaurace se nachází v přízemí penzionu Krásná Marie. Součástí restaurace je bar, místnost pro oslavy s kapacitou cca. 25 lidí průchozí do cukrárny, salónek. V letní sezóně je v provozu venkovní terasa pro cca. 20 lidí. Připravujeme kulinářské specialtky, pizzu či cukrovinky dle Vaši chuťi a dle Vašeho přání. Nabízíme pořádání soukromých akcí s jídlem a občerstvením. Restaurace a cukrárna má bezbariérový přístup!

Nádražní 413, Studénka

http://www.krasnamarie.cz

 

Restaurace MaDolin

Restaurace MaDolin Vás velice příjemně překvapí svým útulným prostředím, milou a maximálně vstřícnou obsluhou. Od pondělí do pátku Vás může pohostit v odpoledních hodinách chutným denním menu, po celý den a celý týden pak některým z našich minutkových jídel. Pro uzavřenou společnost nabízí samostatný salonek s kapacitou 25 míst k pořádání nejrůznějších oslav, školení či akcí. Návštěvníkům, kteří k pobavení potřebují něco málo víc, nabízíme zábavu při stolním fotbale, karaoke nebo adrenalin při sázení na terminálu SYNOTTIPu. V letních měsících může každý zákazník ocenit příjemné posezení na letní zahrádce. Věříme, že naši restauraci brzy navštívíte, oblíbíte si ji a rádi se k nám, už jako stálí zákazníci, budete vracet.

Butovická 329, Studénka

http://restauracemadolin.cz/

 

Hotel Stadion

Hotel je umístěn v centru města v těsném sousedství zimního stadiónu.

Masarykovo náměstí 541, Kopřivnice

http://www.hotelstadion.cz/

 

RESTAURACE "Na Špici"

Restaurace "Na Špici" nabízí zejména česká klasická jídla a krajové speciality, ke kterým Vám nabídneme tři druhy piva a širokou nabídku nápojů a kávy. Denní Menu, přesnídávkové polévky, hotová jídla Můžete u nás oslavit také různá výročí, svatbu, promoci, uspořádat prezentaci, školení i firemní večírek. Dle Vašich přání a požadavků pro Vás rádi připravíme menu nebo raut.

Dukelská 241/13 , Bílovec

http://naspici.webnode.cz

 

Restaurace U Veterána

Provoz restaurace.

Markova 651, Frenštát pod Radhoštěm

 

Bar Seba - Klub Jonnie Walker

V naší nabídce najdete asi 200 druhů whisky, různé nápoje, speciality minutkové kuchyně. To vše v restauraci s barem a na zahrádce.

Gregorova 13, Nový Jičín

 

Kinokavárna Kavárny

U nás si pochutnáte na vynikající kávě a přitom můžete sledovat film.

Palackého 305, Fulnek

 

Restaurace Mexico

Nabízíme hotové i minutkové jídla z české a mezinárodní kuchyně. Vaříme také mexické speciality.

Frenštátská 166, Příbor

 

Restaurace U Bříz

Nabídka teplých i studených jídel.

Bernartice nad Odrou

 

Petr Holub

Provoz restaurace s vinárnou a letní terasou. Možnost pořádání oslav, společenských a firemních akcí.

Ostravská 314/3, Bílovec

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13