Dnes je pátek 20.04.2018, svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Restaurace - Královéhradecký kraj

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...

Pension Bouda Máma

Restaurace se nachází v pensionu „Bouda MÁMA“ v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku - v Peci pod Sněžkou.

Pec pod Sněžkou

http://www.boudamama.cz

 

restaurace Redwhite

Restaurace Redwhite nabízí množství teplých a studených jídel domácí i zahraniční kuchyně. Kompletní cateringové služby, firemní, společenské a kulturní akce, rodinné oslavy, rauty, občerstvení. Rozvoz jídel.

Ruská 571, Jičín

http://www.redwhite.cz

 

Restaurace Pod Terasami

Restaurace Pod Terasami se nachází v centru města Hradec Králové. Uvítá Vás zde příjemná obsluha a jistě si vyberete z naší nabídky výborné kuchyně. V naší restauraci můžete pořádat své firemní akce a večírky - k dispozici jsou Vám dva salonky.

Opletalova 328, Hradec Králové

http://www.podterasami.cz

 

Restaurace Manamana

Rádi pro vás uspořádáme rodinné oslavy, svatební hostiny, firemní večírky, rauty a jiné společenské akce dle přání. Samostatný salónek je k dispozici k obchodním jednáním, seminářům, soukromým akcím. Restaurace disponuje 50-60 místy, salónek 30 místy. Každý pátek a sobotu je možné si přijít zatančit. Od 20hod. pro Vás hraje živá hudba, nebo připravujeme speciální program. Celoročně je otevřena pivnice, která disponuje asi 100 místy. Její letní úprava nabízí příjemné venkovní posezení. Od jara do podzimu je otevřena i zahradní restaurace. Pro děti je k dispozici dětský koutek, dětské jídelní sedačky a přebalovací pult. Můžete udělat radost svým rodičům, přátelům nebo vašim klientům. Nabízíme vám možnost zakoupit jim u nás jako dárek k narozeninám, k Vánocum a dalším příležitostem naši dárkovou poukázku v hodnotě 500,- Kč, 1000,- Kč, 1500,- Kč. V restauraci je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Do restaurace je bezbariérový vstup. Parkoviště je přímo u restaurace.

Brněnská 700/25, Hradec Králové

http://www.manamana.cz/

 

Restaurace Stará Radnice

Provoz restaurace s nekuřáckým salonkem.

náměstí T. G. Masaryka 1, Dvůr Králové nad Labem

http://www.stararadnice.cz

 

Potrefená Husa

Potrefená Husa v Hradci Králové, provozovaná společností Janák Bros., je další z řady kosmopolitních moderních restaurací, které si získávají své příznivce svou kvalitou a úrovní poskytovaných gastronomických služeb. Její moderní interiér se svěží barevností, stylovým barem a typickým vysokým sezením je součástí záměru celého konceptu - podpora kultury pití piva, zvýšení úrovně gastronomie a služeb v České Republice. Svým hostům nabízí více jak 160 míst k sezení, oddělený salónek a letní terasu. O víkendech je dětem k dispozici dětský koutek.

Československé armády 300/22, Hradec Králové

http://www.janakbros.cz/hradec-kralove.htm

 

RESTAURACE U STEJSKALŮ

otevřeno denně od 10hod. so-ne od 11hod menu 55kč, hotovky, minutky, možnost rozvozu obědů, letní terasa,

K RÁJI 381, Broumov

 

U Sluncí

Příjemná "sluníčková" hospůdka u náměstí v Týništi nad Orlicí. Posezení jak uvnitř, tak na zahrádce s grilem a pískovišťátkem pro nejmenší. Čepujeme piva Krakonoš a Svijany. Nabízíme TV přenosy sportovních pořadů a wifi free zone. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Turkova 82, Týniště nad Orlicí

http://www.uslunci.cz

 

Restaurace Sokolí boudy

Nabídka českých i mezinárodních jídel.

Malá Úpa

http://www.sokoliboudy.com/

 

Dětský ráj Piraňa

Nabízíme polední menu (hlavní jídlo, polévka) od 55,- Kč, minutky, zákusky, chlebíčky, kávu, pivo, limo a mnoho dalšího. Zajišťujeme i rozvoz denního menu. Nabízíme uspořádání oslav, večírků, srazů, svateb, rautů atd. V naší restauraci naleznou děti velký dětský koutek, zahrádku s pískovištěm a prolejzačkami.

Fügnerova 523, Dvůr Králové nad Labem

http://www.detskyrajpirana.cz

 

Jídelna u Berňáku

Nádražní 904, Jaroměř

http://www.ubernaku.cz

 

Restaurace Praha Opočno

Restaurace s klasickou českou kuchyní, příjemným personálem a kvalitou. Možnost pořádání večírků, sluček, svateb či jiných akcí. Každý den teplá jídla. Točíme Primátor, Pilsner Urquell, Gambrinus a točenou kofolu.

Nádražní 245, Opočno

http://www.hospodapraha.cz

 

U DVOU ČÁREK

Málá hospůdka s krbem,rodinné prostředí,venkovní tenisový kurt zdarma,pinec.Za hezkého počasí grilujeme.Točíme Gambáče 11° a Krákoru 12°.Teplá jídla.Kulečník,karetní stůl,šachy.Pořádáme volejbalové,nohejbalové,pin-pon,kulečníkové turnaje.Večerní zábavy s živou muzikou.Dobrá nálada podmínkou!!!!nekuřácký salonek.

Lampertice

http://www.hostineclampertice.ic.cz

 

Restaurace Pod Terasami

Restaurace Pod Terasami se nachází v centru města Hradec Králové. Uvítá Vás zde příjemná obsluha a jistě si vyberete z naší nabídky výborné kuchyně. V naší restauraci můžete pořádat své firemní akce a večírky - k dispozici jsou Vám dva salonky.

Opletalova 328/3, Hradec Králové

http://www.podterasami.cz/

 

Restaurace Na Biřičce

Kapacita restaurace je 65 - 80 míst. Součástí je též předzahrádka o 25 místech a terasa v zadní částí restaurace s dětským koutkem. Parkovat je možné na vyhrazeném parkovišti s kapacitou 20 míst. Součástí restaurace je bezbariérový přístup včetně WC pro vozíčkáře. V našem jídelním lístku najdete zastoupení české ale též mezinárodní kuchyně. Při pořádání svateb či oslav vám rádi připravíme pohoštění individuálně pro vaše hosty. Dále ve vybraných termínech pořádáme diskotéky, taneční večery, domácí vepřové hody, venkovní grilování.

Mužíkova 630/35, Hradec Králové

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...