Dnes je pátek 20.04.2018, svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Restaurace - Hradec Králové

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Restaurace Pod Terasami

Restaurace Pod Terasami se nachází v centru města Hradec Králové. Uvítá Vás zde příjemná obsluha a jistě si vyberete z naší nabídky výborné kuchyně. V naší restauraci můžete pořádat své firemní akce a večírky - k dispozici jsou Vám dva salonky.

Opletalova 328, Hradec Králové

http://www.podterasami.cz

 

Restaurace Manamana

Rádi pro vás uspořádáme rodinné oslavy, svatební hostiny, firemní večírky, rauty a jiné společenské akce dle přání. Samostatný salónek je k dispozici k obchodním jednáním, seminářům, soukromým akcím. Restaurace disponuje 50-60 místy, salónek 30 místy. Každý pátek a sobotu je možné si přijít zatančit. Od 20hod. pro Vás hraje živá hudba, nebo připravujeme speciální program. Celoročně je otevřena pivnice, která disponuje asi 100 místy. Její letní úprava nabízí příjemné venkovní posezení. Od jara do podzimu je otevřena i zahradní restaurace. Pro děti je k dispozici dětský koutek, dětské jídelní sedačky a přebalovací pult. Můžete udělat radost svým rodičům, přátelům nebo vašim klientům. Nabízíme vám možnost zakoupit jim u nás jako dárek k narozeninám, k Vánocum a dalším příležitostem naši dárkovou poukázku v hodnotě 500,- Kč, 1000,- Kč, 1500,- Kč. V restauraci je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Do restaurace je bezbariérový vstup. Parkoviště je přímo u restaurace.

Brněnská 700/25, Hradec Králové

http://www.manamana.cz/

 

Potrefená Husa

Potrefená Husa v Hradci Králové, provozovaná společností Janák Bros., je další z řady kosmopolitních moderních restaurací, které si získávají své příznivce svou kvalitou a úrovní poskytovaných gastronomických služeb. Její moderní interiér se svěží barevností, stylovým barem a typickým vysokým sezením je součástí záměru celého konceptu - podpora kultury pití piva, zvýšení úrovně gastronomie a služeb v České Republice. Svým hostům nabízí více jak 160 míst k sezení, oddělený salónek a letní terasu. O víkendech je dětem k dispozici dětský koutek.

Československé armády 300/22, Hradec Králové

http://www.janakbros.cz/hradec-kralove.htm

 

Motorest Na Divišce

Motorest Na Divišce leží u hlavní cesty z Hradce Králové do Jaroměře na silnici E 67. V restauraci tradiční česká a mezinárodní kuchyně. Restaurace je nekuřácká s kapacitou 45 míst a možností parkování pro osobní automobily. Během léta je otevřena zahrádka.

Říčařova 162/5, Hradec Králové

http://nadivisce.cz

 

Restaurace Na Biřičce

Kapacita restaurace je 65 - 80 míst. Součástí je též předzahrádka o 25 místech a terasa v zadní částí restaurace s dětským koutkem. Parkovat je možné na vyhrazeném parkovišti s kapacitou 20 míst. Součástí restaurace je bezbariérový přístup včetně WC pro vozíčkáře. V našem jídelním lístku najdete zastoupení české ale též mezinárodní kuchyně. Při pořádání svateb či oslav vám rádi připravíme pohoštění individuálně pro vaše hosty. Dále ve vybraných termínech pořádáme diskotéky, taneční večery, domácí vepřové hody, venkovní grilování.

Mužíkova 630/35, Hradec Králové

 

VINOTÉKA U JONÁŠE

JIRÁSKOVA 717/9, HRADEC KRÁLOVÉ

http://www.pegashk.cz

 

Restaurace Pod Terasami

Restaurace Pod Terasami se nachází v centru města Hradec Králové. Uvítá Vás zde příjemná obsluha a jistě si vyberete z naší nabídky výborné kuchyně. V naší restauraci můžete pořádat své firemní akce a večírky - k dispozici jsou Vám dva salonky.

Opletalova 328/3, Hradec Králové

http://www.podterasami.cz/

 

Motorest TIR

Nabídka stravování.

Kratonohy

 

Restaurace Černý kůň

Nabídka české i zahraniční kuchyně. V době obědů máme v restauraci k dispozici nekuřácký prostor.

Malé náměstí 10/26, Hradec Králové

 

Černý kůň Restaurace

V naší nabídce najdete speciality české i mezinárodní kuchyně. Vybrat si můžete z alko i nealko nápojů. K dispozici je zahrádka.

Čsl. legií 26, Třebechovice pod Orebem

 

APETITO, s.r.o. Restaurace

Nabízíme teplá i studená jídla.

Riegrovo náměstí 914/2, Hradec Králové-Pražské Předměstí

 

Restaurace InFlagranti

Nabídka českých jídel, alkoholických a nealkoholických nápojů. Pořádání svateb, promocí a večírků.

Československé armády 219/24, Hradec Králové

 

Hana Stupková Cukrárna

Vyrábíme a prodáváme zákusky, dorty, vánoční pečivo, zmrzlinu. Prodáváme alko i nealko nápoje. Nabízíme výrobu dortů na zakázku.

Úprkova 313/44, Hradec Králové-Malšovice

 

Restaurace U Motlů

Provoz nekuřácké restaurace s českou kuchyní. Nabízíme kuřecí a vepřové steaky.

Blodkova 470/74, Hradec Králové-Třebeš

 

Potrefená Husa

Restaurace, která nabízí točená i lahvová piva a gurmánské speciality včetně hotových jídel. Kapacita úžasných 165 míst, k dispozici je zadrádka pro 48 osob.

Československé armády 300/22, Hradec Králové

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13