Dnes je pátek 20.04.2018, svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Restaurace - České Budějovice

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...

Restaurace Masné krámy

V naší restauraci nabízíme catering, projekci a pronájem datatechniky, hudební produkci, bezdrátové připojení k internetu (WiFi ZONE), přepravu osob (doprava hotelu Malý pivovar).

Krajinská 29/13, České Budějovice

http://www.masne-kramy.cz/

 
 

Holba bar restaurant Kordina Michal

Denní menu,obědy,večeře.Možnost rozvoz obědů.Stylová restaurace s kapacitou 30 míst.Velký výběr nabízených pokrmů,příjímáme i stravenky.Točíme pivo Holba a to i kvasnicové.

Družstevní 26, České budějovice

 

Hotel Minor České Budějovice

Nabízíme Vám příjemné a kvalitní hotelové ubytování v klidné části města České Budějovice za přijatelné ceny. K dispozici Vám bude restaurace a uzavíratelné parkoviště. Ubytování je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a v jednom apartmá. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, sat-TV a minibarem. Zdarma připojení k internetu na pokojích bezdrátovým systémem Wi-Fi . Hotel Minor se nachází v klidné a tiché části města s výhodnou dopravní dostupností a možností parkování.

Školní 8, České Budějovice

http://www.hotelminor.cz

 

Penzion Minor České Budějovice

Penzion Minor je rodinný tříhvězdičkový penzion s restaurací a uzavíratelným parkovištěm. Naleznete zde levné a kvalitní ubytování se snídaní v klidné a tiché části města České Budějovice. Ubytování vám zpříjemní pokoje vybavené vlastním soc. zařízením, satelitní televizí, přenosným ventilátorem a minibarem . Penzion Vám umožní zdarma připojení k internetu, na pokojích bezdrátovým systémem Wi-Fi a v restauraci také prostřednictvím pevných internetových zásuvek. Ve dvou pokojích nabízí penzion Minor k dispozici kuchyňku s mikrovlnnou troubou. Ubytování je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a v jednom apartmá. Penzion Minor je od centra města České Budějovice vzdálen ( cca 2,5 km ) a autobusy MHD mají zastávku ( 50 m ) od penzionu. Recepce penzionu Minor je otevřena non-stop. Ubytování je vhodné pro služební cesty, turistiku a také pro rodinnou dovolenou, neboť v okolí města České Budějovice se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které je možno v rámci volného času navštívit. Dovolujeme si Vás pozvat k příjemnému posezení do penzionové restaurace na speciality naší kuchyně a výborné budějovické pivo. Snídaně jsou podávány od 7.00 do 10.00 hodin. V restauraci je možné připojení k internetu bezdrátovým systémem wi-fi nebo prostřednictvm pevných internetových zásuvek. Budeme velice potěšeni Vaší návštěvou při posezení u kávy či při sklence dobrého vína.

Školní 293/8, České Budějovice

http://www.penzionminor.cz

 

Hostinec U Zelené ratolesti

V naší restauraci je specialitou pečení masa na otevřeném ohni. Dále nabízíme hotová jídla po celý pracovní týden k polednímu menu z české kuchyně. Máme i velký výběr salátů a sladkostí. Restaurace nabízí pro Vaše soukromé a firemní večery možnost objednat pečené sele přímo na otevřeném ohni. Hosté restaurace mohou použít parkoviště v zahradě za domem. Na vratech použijte zvonek restaurace.

Husova tř. 1847/5, České Budějovice 3

http://www.zelenaratolest.ic.cz

 

Restaurace Summa arx

Restauraci Summa Arx najdete na Vyšehradě, nedaleko Jedličkova ústavu. Leží v areálu fotbalového hřiště FK Slavoj Vyšehrad. V roce 2003 tak díky rekonstrukci vznikla nová, příjemná restaurace s bezbariérovým přístupem, klimatizací, zimní zahradou a výbornou českou i mezinárodní kuchyní. Po dohodě je možný pronájem fotbalového hřiště /včetně sociálního zázemí-šatny, sprchy, sauna, vířivka atd./, parkoviště, letní zahrádky, s možností grilování, pořádání rautů, oslav, venkovních i uvnitř restaurace. Od 23.2.2009 jsme pro Vás každý pracovní den od 8,00-10,30 hodin připravili širokou nabídku snídaní.

Mikuláše z Husi 1709/1, Praha-Nusle

http://www.summaarx.cz

 

Restaurant - penzion U Maxe

Restaurace je otevřena od 11:00 do 23:00 hod. denně. V době oběda Vám můžeme nabídnout ze čtyř hotových pokrmů a dále pak z více jak devadesáti minutkových pokrmů jak české tak i evropské kuchyně. Naši kuchaři umí připravit i stravu pro sportovce dle požadavků racionální výživy.

Náměstí Švabinského, České Budějovice

http://www.penzionmax.cz

 

restaurace-bar Hollywood

minutková jídla, točená piva, míchané nápoje,večírky, oslavy, parkoviště, wi-fi

Dobrovodská 730/98, České Budějovice

http://www.hollywoodbar.cz

 

ART café

Naše kavárna se nachází v galerii umístěné v historickém centru Českých Budějovic na adrese Kněžská 28, v nádherné expozici, jejíž prostor a dispozice se v ničem nepodobají klasickým velkoprostorovým výstavním síním a kavárenským prostředím. Její prosvětlený interiér zasazený do památkově chráněného domu s kouzelným podloubím a magickým sklepním prostorem, ve kterých probíhají vernisáže, zasáhne každého člověka, který se přijde podívat, pokochat se vystavenými obrazy a fotografiemi, nebo si prostě přijde vybrat vysněný obraz. Kavárna vám kromě neobyčejně estetického a éterického dojmu nabídne i širokou nabídku nápojů od nealko, několika druhů kávy přes kvalitní vína a destiláty po sladké pokušení v podobě zákusků. Kavárna ART café vás na chvíli zastaví ve vašem každodenním shonu a nabídne příjemné posezení v klidné atmosféře podbarvené nevtíravou hudbou a projekcí vystavovaných děl. Při šálku kávy nebo čaje se můžete kochat tvorbou předních českých umělců – malířů i fotografů. A kdo se nechce kochat krásnými díly, může posedět na venkovní zahrádce v podloubí a v klidu pozorovat okolní dění. Rádi vás zde uvítáme a doufáme, že se stane vaší pravidelnou zastávkou v každodenním shonu a chaosu.

Kněžská 28, České Budějovice

http://www.glance4art.cz

 

RESTAURACE METROPOL s.r.o.

V restauraci Metropol působíme od roku 1997. Pro naše hosty připravujeme rauty, bankety, svatební hostiny, promoce, oslavy, firemní akce, smuteční hostiny. Rauty: Jsme schopni zajistit celou gastronomickou akci, včetně nápojů kávy, teplého buffé, výrobků kuchyně, cukrářských výrobků až pro 1000 osob. Na větších akcích také grilujeme.

Senovážné náměstí 248/2, České Budějovice

http://www.restaurace-metropol.cz

 

Hotel u Budvaru

Restaurace Hotelu u Budvaru nabízí kvalitní, domácí kuchyni.Snídaně pro hosty hotelu, obědy a večeře pro všechny hosty. Po - pá otevřeno od 10.30 do 21 hodin. Restaurace je nekuřácká. Vyhledávána pro malé rodinné oslavy, pohřební hostiny...

Kněžskodvorská 20, České Budějovice

http://www.hotelubudvaru.cz

 

Restaurace Nová Hospoda

Nabízíme jak mezinárodní tak domácí kuchyni. Máme širokou nabídku nápojů, jak alkoholických tak nealkoholických. V restauraci je možné WiFi připojení k Internetu. Bezbariérový přístup, parkoviště pro 20 osobních vozů a jeden autobus. Na vaše přání uspořádáme rodinné oslavy, svatby, rauty a pod.

Lékařova Lhota 22, Sedlec

 

LeFlambeau restaurace

Provoz restaurace s mezinárodní a českou kuchyní a nabídkou poledního menu.

Riegrova 1867/8, České Budějovice 3

 

Restaurace Hotel Klor

Provozujeme restauraci, jejíž kapacita je 45 míst. Připravujeme minutky i hotovky. Možnost pořádání tanečních večerů či vepřových a rybích hodů

Doudleby

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...