Dnes je pátek 20.04.2018, svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Restaurace - Brno-město

 
 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...

Restaurace U hada

Stylová hospůdka s poctivou českou kuchyní v centru Brna, zrekonstruovanými prostory, vynikajícím pivem a příjemnou obsluhou.

Benešova 22, Brno

http://www.u-hada.cz

 

Bar U Pierra

Nabízíme: Posezení v baru s bowlingem a šipkami. Pro žíznivé tu máme nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů a malé občerstvení. U nás si můžete zahrát Easy bowling(kuželky),šipky a poker. Možnost pořádaní turnajů v kuželkách,šipkách a pokeru. Možnost sledování sportovních přenosů. Ideální prostředí pro pořádání oslav,firemních večírků,různých akcí a rautů. V letních měsících posezení na zahrádce s možností grilování. K dispozici Juke Box.

Okružní 9b, Brno

http://bar-upierra.jex.cz/

 

Cukrárna Kavárna MOP

Nabízíme nejen cukrárenský sortiment, točené pivo, limonády. K dispozici je dětský koutek, Wi-Fi internet a zimní zahrada.Velké venkovní dětské hřiště s plážovým pískem mnoho dětských atrakcí ruské kuželky šipky atd Http://wix.com/cukrarna/mop

Žebětínská 70 , Brno-Kohputovice

http://wix.com/cukrarna/mop

 

HORÁCKÁ KRČMA PAVεSTA

Nově otevřená restaurace s příjemným, klimatizovaným, kuřáckým i nekuřáckým, prostředím. Denní menu s Bonusem pro věrné zákazníky. Salonek pro cca 30 osob. Možnost pořádat podnikové i rodinné akce.

Na Lukách 7, Brno

http://www.horackakrcma.cz

 

Cola transport

Stylová nekuřácká restaurace s loveckým salonkem a výhledem do jízdárny. Zvěřinové a husí speciality. Součástí je penzion s kapacitou 38 lůžek a možností sportovního vyžití.

Písníky 18, Brno

http://www.colatransport.cz/

 

Restaurace U Kormidla

Ostrov dobrého jídla a gurmánských zážitků restaurace U kormidla vám přináší výbornou kuchyni, příjemnou obsluhu a pivo jako křen. Denně připravujeme stovky jídel, ať už v době odpoledních menu, nebo při celodenním výběru z jídelního lístku.

Kounicova 286/43, Brno-Veveří

http://www.ukormidla.cz/

 

The PUB - Pilsner Unique Bar

Provoz restaurace se systémem samoobslužných pivních výčepů. Nabídka teplé i studené kuchyně.

Běhounská 109/9, Brno-město

http://www.thepub.cz

 

Pizza Brno - Pizzeria & Restaurant Arca

Pizzerie s dlouholetou tradicí v Brně. Máte rádi tenkou a křupavou pizzu? Pak se na Arcu s důvěrou obraťte. Pizzu pečou v peci na dřevo a výhradně z italských surovin. Nově pizzerie nabízí také roznášku v centru Brna a rozvoz pizzy po Brně.

Nám. Svobody 17, Brno

http://pizza.arca-brno.cz/

 

Restaurace U Bílého koníčka

Nabídka teplé i studené kuchyně, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Pionýrská 69/1, Brno-Ponava

http://www.bilykonicek.cz

 

Restaurace U HASIČŮ ŽÍZNĚ

Přijďte se podívat do naší hospody, nachází se na dobře dostupném místě - zhruba 100 metrů od nákupního centra Vaňkovka a 15 metrů od autobusového nádraží Zvonařka. Hlavní část je kuřácká, máme však i nekuřácký salonek. Hlavní část je vybavena novou vzduchotechnikou s čističkou vzduchu - zakouřené hospody se u nás nedočkáte. Vedle stálé nabídky nabízíme několik druhů denního menu, pivo STAROBRNO, mnoho nealko nápojů a to vše za lidové ceny. Prostory naší hospody si můžete rezervovat pro účely oslav, firemních prezentací či sledování sportovních přenosů - jsme vybaveni dvěma projektory. Pořádáme živá vystoupení hudebních skupin, pokud máte zájem u nás hrát, kontaktujte nás! Zahrajte si šipky, fotbálek, sledujte TV na plátně o rozměrech cca 3 x 2 metry, zatočte si hasičskou sirénou, připravují se píchačky (sledujeme docházku štamgastů) .

Košťálová , Brno-Trnitá

http://www.uhasicuzizne.cz/

 

Vinný bar DEGU

Abyste v Brně ochutnali skvělé víno, nemusíte kupovat celou láhev. Dejte si vzorek. Nebo vinné degustační menu. Objevujte víno vlastní cestou. Budeme vás na ní provázet. Nabízíme okolo stovky pečlivě vybraných vín z 11 vinařství, kterými umíme zásobit vaši firemní nebo domácí vinotéku. Až čtyřicet z nich máme otevřených k degustaci ve vinném baru, následujících patnáct můžete objednávat online.

Anenská 6, Brno

http://www.degubrno.cz/

 

Restaurace Marco

Zveme Vás k příjemnému posezení u dobrého vínečka, pivečka Staropramen 11°, k pivečku na zakousnutí pikantní utopenec, jitrnička, tlačenka s cibulí...

Stamicova , Brno

http://restaurace-marco.wz.cz/

 

TINTO

Restaurace-bar-gril Tinto je takovým podnikem, jedinečným svého druhu na Jižní Moravě. Pokud se chcete bavit a neutratit moc peněz, přijďte k nám – nabízíme »all inclusive menu« od 270 Kč každý den od 18.00 do 23.00 hod. Naši kompletní nabídku najdete v sekci All inclusive na www.tinto.cz. Restaurace-bar-gril Tinto se nachází v Brně, na rohu ulic Veveří a Grohovy ve sklepních prostorech, vstup do restaurace je z ulice Grohovy. Naše restaurace je velmi dobře přístupná městskou hromadnou dopravou, protože je přímo u zastávky »Grohova« (tramvaje č. 3, 11, 12, 13, autobusy č. 92, 93, 99). Také je přístupná automobilům, které mohou zaparkovat přímo u restaurace nebo na ulici Veveří u supermarketu Albert na hlídaném parkovišti. Restaurace má kapacitu 80 míst a 25 místný salonek. Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část. Jídelní lístek restaurace je zaměřen na minutkovou kuchyni (steaky, těstoviny, ryby, saláty) i pokrmy české a moravské kuchyně. Pravidelně nabízíme polední menu – výběr z 8 druhů jídel již od 68 Kč. Všimněte si bohaté vinotéky sestávající z jakostních, přívlastkových i archivních vín (cca 80 druhů a značek z ČR, Itálie, Portugalska, Chile, Austrálie). Dále máme nově sudové víno z moravských sklepů společnosti Víno Rakvice za skvělé ceny od 40 Kč za 1 l. Nabízíme také kolem 100 druhů lihovin z celého světa a možnost výběru z našeho koktejlového menu. Náš odborně vzdělaný tým kuchařů a číšníků s dlouholetou praxí je schopen rychle a kvalitně připravit a podávat menu o více chodech dle Vašich požadavků, ať už se jedná o jídla a nápoje zahraniční nebo typické domácí kuchyně. Svou polohou, prostorovou rozmanitostí i vybavením je restaurace-bar-gril Tinto vhodným místem pro pořádání různých firemních a společenských akcí a večírků, svateb, promocí, výstav a rodinných oslav včetně narozeninových párty. Pro všechny tyto příležitosti Vám nabízíme zajištění vhodné dekorace, květinové výzdoby, případně živé nebo reprodukované hudby v jakémkoliv stylu. Přijďte na promítání sportovních přenosů Eurosport 1 a 2, Nova sport , Premiere Sport, ČT 4 sport či SPORT 1. Nabízíme také předprodej vstupenek do studentského klubu Fléda. Ve všech prostorách restaurace se nabízí možnost bezdrátového připojení k internetu, samozřejmě bezplatně. Dovolte nám popřát Vám příjemný gastronomický zážitek při návštěvách restaurace Tinto

Grohova 2, Brno

http://www.tinto.cz/

 

Sunset Restaurace Brno

Sunset Restaurace Brno, to je především skvělé jídlo, příjemná obsluha a klidné prostředí. Navíc se můžete těšit na krásný výhled na celé Brno. Pojďte prožít skvělý gastronomický zážitek v Sunset Restauraci Brno!

Příkop 4, Brno

http://www.sunset-restaurant.cz/nejlepsi-restaurant-restaurace-v-brne

 

Mike´s restaurant

Nabídka specialit domácí kuchyně. K dispozici je také hlídané parkoviště.

Vídeňská 546/55, Brno-Štýřice

 

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...